X

Talep Formu

Talebinizi iletin biz sizi arayalım.

Proje

Her güzelliğe yakın karmaşaya uzak

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek konuma sahip, orman ve şehir birlikteliğini içinde barındıran özel bir proje. Ihlamur Konakları Florya, E5 yoluyla başlayıp Marmara Denizi sahiline kadar uzanan bir alana yayılıyor. Atatürk Havaalanı, Florya Korusu ve Florya Atatürk Ormanı’nın yanı başında. A Plus’a 10 dakika; Sahile, Aqua Florya AVM’ye (İstanbul Akvaryum) ve Flyinn AVM’ye 5 dakika mesafede, yemyeşil, ferah bir yaşam alanı. Hangi birini sayalım, saymakla bitiremeyiz ki…

İstanbul’un ortasında tatil beldesi ferahlığında

Doğal, havası temiz, taze bir yaşam var burada… Ihlamur Konakları’nda, istediğiniz an kendinizi bulacağınız, ikişer adet hamam ve sauna bulunmakta. Yemyeşil peyzajı, toplantı ve çok amaçlı salonları, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla; İstanbul’daki evinizi tatile çevirecek imkanlara sahip. Doğal ortamında Ihlamur Konakları yaşamının verdiği enerji, hayat kalitenizi artırmakla kalmayacak, keyfinize keyif katacak.

Her adımda yeşile dokunan bir yaşam

Ihlamur Konakları, 11 dönüm içerisinde 8.000 m2 peyzaj yeşil alana sahip, doğayı kucaklayan bir proje. Burada yürüyüş yollarında stresten arınacak, yürüyüşlerinize eşlik eden süs havuzları ve kamelyalarda tazelenme fırsatı bulacaksınız. Banklarda dinlenirken, molalarınıza renk katmak için sizi bekleyen vitamin bar köşesine uğramadan duramayacaksınız!

Floros kuşları sizi izliyor…

Ağaçlar sizi koruyadursun, biz yine de güvenliğinizi düşündük. Site içinde var olan kamera sistemi ve profesyonel güvenlik hizmetleriyle ayrıcalıklı yaşamınızı koruma altına alıyoruz.

Hayatınıza yer açın!

Yatay düzlemde 3 katlı yapılar, yaşamda size yer açacak. 11 blokta 73 daireden oluşacak Ihlamur Konakları; 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 daire seçenekleriyle hayatınızı genişletmeye hazırlanıyor. Herkesin büyük ve ferah bir yaşam alanı olacak. Aileler kaynaşacak, sohbetler mis gibi keklerle lezzetlenecek. 1 dilim de siz alır mısınız?

Ter atıp, kendinizi havuza bırakmaya ne dersiniz?

“Fitness Center’da biraz ter atalım sonra havuza atlarız” derseniz, büyükler ve küçükler için ayrı ayrı düşünülmüş, kapalı ve açık yüzme havuzları sizi bekliyor olacak. Kapalı yüzme havuzunda yaz kış yüzme fırsatı bulacak, açık yüzme havuzunda yazın sıcaklığını keyfe dönüştüreceksiniz.

Lüksü doğayla yaşamaya Ihlamur Konakları Florya’ya…

Bu lüksü hak ettiniz. Bu lüks, doğanın sunduğu ayrıcalıklarla bütünleşti, mütevazı sadelikten ödün vermedi. Bu fırsat, ailenizi sımsıkı kucaklayacak. Eve giden yolda, Ihlamurlar altında…